دوشنبه , خرداد ۲۷ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / خرید آنلاین

خرید آنلاین

فروشگاه مهندسی عمران یک درگاه دریافت فایل به ازای پرداخت آنلاین می باشد.شما با خرید و پرداخت آنلاین محصولات می توانید آنها را بطور مستقیم دانلود کنید.
*قیمت نهایی محصول برابر است با = قیت محصول در فروشگاه+ 2.5% کارمزد تراکنش
به عنوان مثال قیمت کالای 5000 تومان می باشد هزینه نهایی می شود 5125 تومان (5000*1.025=5125)

پرداخت بصورت کارت به کارت

کلیه پرداختها توسط درگاه پی لاین (payline) و به نام شرکت فناوري اطلاعات برگ سبز انجام می گیرد.

آموزش روش خرید آنلاین و دریافت لینک دانلود محصول

1- ابتدا محصول مورد را انتخاب کنید،برای خرید محصول یا محصولات بر روی دکمه خرید همانند شکل زیر کلیک کنید.

2- سپس دکمه خرید به دکمه پرداخت تبدیل می گردد.با کلیک بر روی این دکمه می توانید،عملیات پرداخت را انجام دهید.

همچنین از قسمت سمت راست سایت بخش سبد خرید می توانید محصولات انتخابی خود را مشاهده کنید و با کلیک بر روی دکمه پرداخت در همان بخش می توانید عملیات پرداخت را انجام دهید.(تصویر بالا)

3- در صورت مراجعه به صفحه پرداخت ،مشخصات محصول و قیمت آن را مشاهده می کنید.سپس در بخش مربوطه ایمیل  اطلاعات شخصی را وارد کنید و همچنین می توانید کد تخفیف را وارد کنید. سپس بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

 

4-برای پرداخت بصورت خودکار وارد درگاه خرید اینترنتی یکی از بانکهای ملت یا سامان یا اقتصاد نوین و…می شوید و می توانید با «کارت همه بانک ها» پرداخت را انجام دهید.

5-پس از تائید پرداخت  شما به صفحه هدایت می شوید که در آن فاکتور خرید محصولات شما و لینک دانلود محصولات وجود دارد.با کلیک بر روی هر یک از محصولات همانند تصویر زیر می توانید اقدام به دانلود محصولات در آن لحظه بکنید.

kharid5

 *لینک محصولات ارائه شده  120  ساعت اعتبار دارد.

*** آموزش پرداخت ****

پارامتر های لازم برای خرید اینترنتی
در هنگام خرید اینترنتی ۴ پارامتر کارت بانکی از شما پرسیده می شود که در عکس زیر با ستاره علامت گذاری شده است.

شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.
رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید: ۱- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید. ۲- به شعبه بانک خود مراجعه کنید و بگویید می خواهم رمز خرید اینترنتی دریافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شوید.

کد CVV2
این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.
کد CVV2 به صورت یک عدد ۳رقمی (و به ندرت ۴رقمی) مانند شمارۀ ۱۶رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳رقمی حک شده است. یا در برخی کارت های بانک ملی ۴ رقمی است و عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید.

در برخی کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم ۱۷، ۱۸ و ۱۹ بعد از ۱۶رقم شماره کارت حک شده است.

تاریخ انقضاء
این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت های بانک ملی در عکس زیر آمده است.
تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی
سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد. مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک است. نهایتاً خود بانک می باید مغایرت ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر تا ۴۸ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی سایت فروشنده و یا بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

رفع مشکل اتصال به درگاه پرداخت
به دلیل نقص فنی پروتکل https بانک های ایرانی، ممکن است در هنگام اتصال به درگاه پرداخت، با پیغام خطا مواجه شوید.
ظاهر پیغام خطای https در مرورگرهای مختلف با یکدیگر متفاوت است اما در تمام مرورگرها با چند کلیک ساده می توان این مشکل را برطرف کرد:
االف) مرورگر Internet Explorer :
در مرورگر Internet Explorer صفحه ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود :
برای رفع مشکل در این مرورگر، تنها کافی است روی گزینه Continue To This Website که در تصویر فوق نیز با فلش قرمز رنگ مشخص شده کلیک کنید.
ب) مرورگر Mozilla Firefox :
در مرورگر موزیلا فایرفاکس، صفحه خطا مشابه تصویر زیر است که برای رفع مشکل باید مراحل ساده زیر را انجام دهید:
۱) روی گزینه I Understand The Risk که در تصویر زیر با فلش قرمز رنگ مشخص شده کلیک کنید.
۲) روی گزینه Add Exception مطابق تصویر زیر کلیک کنید:
3) روی گزینه Confirm Security Exception مطابق تصویر زیر کلیک کنید:
از این پس بدون مشکل می توانید به درگاه پرداخت بانک وصل شوید.
ج) مرورگر گوگل کروم Google Chrome:
در گوگل کروم تنها یک پیغام با صفحه ای قرمز نمایش داده می شود که فقط کافی است بر روی گزینه Proceed anyway کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت بانک پارسیان شوید.
د) مرورگر سافاری Safari:
در این مرورگر هم در صفحه خطا، می توانید با کلیک بر روی گزینه continue وارد درگاه پرداخت شوید.